Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Konečné pořadí Zimního poháru ČNS žen 2015/16

Pořadí

Klub

Body
1. TJ Slavoj Český Brod "A" 23
2. TJ Sokol Břve 14
3. TJ Spartak Čelákovice 9
4. TJ Sokol Vršovice II 8
5.-6. TJ Útěchov Brno 4
5.-6. TJ Lokomotiva Nymburk 4
7.-8. TJ Slavoj Český Brod "B" 1
7.-8. TJ Pankrác 1
9.-10. NK Litohlavy 0
9.-10. TJ Solidarita Praha 0

 

***

 

  1.kolo Český Brod 20.12.2015 trojice

 

1. TJ Slavoj Český Brod A (Cibulková, Červenková, Tymichová)
2. TJ Slavoj Český Brod B (Möglichová, Fišerová, Chuchlová)
3. Česko Slovensko (Peruňská, Blažková, Škodová) DNQ
4. TJ Sokol Vršovice II (Lošťáková, Strejčovská, Řeháková)

 

5-8. TJ Sokol Břve A (Štenglová, Kopecká, Tomšová)
5-8. TJ Útěchov Brno (Flašarová, Malátová, Kokešová, Schützová)
5-8. TJ Lokomotiva Nymburk A (Svobodová, Šimůnková, Matějovská)
5-8. MIX (Hozmanová, Krčmářová, Foitíková) DNQ

  

 

***

  

2.kolo Čelákovice 30.1.2016 trojice

 

1. TJ Slavoj Český Brod B (Möglichová, Fišerová, Červenková)
2. TJ Sokol Břve A (Štenglová, Kopecká, Tomšová, Tůmová)
3. TJ Slavoj Český Brod A (Cibulková, Blažková, Tymichová)
4. TJ Čelákovice A (Kulhánková, Lžičařová, Hořejší D.)

 

5-8. TJ Sokol Břve B (Kozáková, Kohoutková, Hozmanová)
5-8. TJ Čelákovice B (
Mojdlová, Komlóšiová, Otčenášková I.)
5-8. TJ Lokomotiva Nymburk A (
Šimůnková, Svobodová, Rychetská)
5-8. TJ Čelákovice C (
Vaňatková, Otčenášková E., Čapková)

 

***

 

3. kolo Pankrác 28.2.2016 trojice

 

1. TJ Sokol Vršovice II (Řeháková, Strejčovská, Lošťáková, Fojtíková) DNQ
2. TJ Sokol Břve "A" (Tůmová, Štenglová, Tomšová)
3. TJ Slavoj Český Brod "A" (Cibulková, Fischerová, Tymichová)
4. TJ Lokomotiva Nymburk (Svobodová, Šimůnková, Bodláková, Macháčková)

 

5-8. TJ Útěchov Brno (Malátová, Schützová, Stierandová)
5-8. TJ Slavoj Český Brod "B" (Vokáčová, Bártová, Mrázková)
5-8. TJ Čelákovice (Kulhánková, Mojdlová, Čapková)
5-8. TJ Pankrác "B" (Límová, Doležalová, Richterová)

***

 

4. kolo Břve 12.3.2016 dvojice

 

1. TJ Sokol Vršovice II "B" (Fáberová, Strejčovská)
2. TJ Čelákovice "B" (Mojdlová, Vaňátková)
3. TJ Sokol Břve "A" (Tomšová, Tafsi)
4. TJ Útěchov Brno (Malátová, Schützová)

 

5-8. TJ Sokol Břve "B" (Tůmová, Kopecká)
5-8. TJ Sokol Vršovice II "A" (Řeháková, Fojtíková) DNQ
5-8. TJ Slavoj Český Brod "A" (Chuchlová, Tymichová)
5-8. TJ Čelákovice "C" (Očenášková E. a I.)