Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Výsledky druholigového poháru žen 2014

Pořadí

Klub

Body
1. SK Karlovy Vary Liapor 43
2. TJ Spartak Čelákovice 43
3. TJ Solidarita Praha 15
4. TJ Pankrác 14
5. TJ Slavoj Český Brod 11
6. NK Hloubětín 10
7. TJ Litohlavy 5
8. Radotínský SK 2
9. NK Zaječov 0
DNS TJ Útěchov 0

 

Náš oddíl se pro letošní rok nepřihlásil do druholigového poháru žen.

 

*** 

 1.kolo TJ  Pankrác 11.5. 2014 singl

 

1. Lenka Plachá SK Liapor Karlovy Vary
2. Pavlína Pěčková TJ Spartak Čelákovice
3. Monika Janková TJ Solidarita Praha
4. Lucie Rezková SK Liapor Karlovy Vary

 

5. Alena Vokounová Radotínský sportovní klub
6. Marie Jůzová TJ Pankrác
7.
Lucie Mojdlová TJ Spartak Čelákovice
8. Lucie Žárová
NK Hloubětín

 

***

 

2. kolo SK  Liapor White Karlovy Vary 17.5. 2014 dvojice

 

1. SK Liapor Witte A (Plachá, Vacková)
2. SK Liapor Witte B (Vavřinová, Rezková)

3. SK Andělská Hora (Vejdovská, Rendlová)
4. Spartak Čelákovice A (Komóšiová, Mojdlová)

 

5. Spartak Čelákovice B
6. Slavoj Český Brod A
7. Slavoj Český Brod B

8. TJ Litohlavy

 

***

 

3. kolo NK Hloubětín 1.6. 2014 dvojice

1. SK Liapor Witte Karlovy Vary
2. TJ Spartak Čelákovice C
3. NK Hloubětín A
4.
TJ Spartak Čelákovice A

 

5. TJ Spartak Čelákovice B
6. TJ Slavoj Český Brod B
7.
TJ Slavoj Český Brod A
8.
TJ Solidarita Praha

 

***

 

4. kolo NK TJ Litohlavy 8.6. 2014 trojice
 

1. Andělská hora
2. TJ Spartak Čelákovice B
3. TJ Solidarita Praha
4.
TJ Pankrác B

 

5. TJ Litohlavy A
6. NK Hloubětín
7.
TJ Pankrác A
8.
TJ Slavoj Český Brod B

 

*** 

  5.kolo TJ  Slavoj Český Brod 15.6. 2014 trojice 

1. TJ Spartak Čelákovice A
2. SK Liapor Whitte Karlovy Vary
3. TJ Slvoj Český Brod B
4.
TJ Pankrác A

 

5. TJ Solidarita Praha
6. TJ Spartak Čelákovice B
7.
TJ Litohlavy
8.
NK Hloubětín A

 

***

 

6. kolo TJ  Solidarita Praha 22.6. 2014 dvojice

 

1. TJ Spartak Čelákovice B
2. TJ Solidarita Praha A
3. SK Liapor Whitte Karlovy Vary
4. NK Hloubětín A

 

5. TJ Slavoj Český Brod A
6. NK Hloubětín B
7.
TJ Spartak Čelákovice A
8.
TJ Litohlavy B

 

***

 

7. kolo TJ Spartak Čelákovice 31.8. 2014 trojice

1. SK Liapor Witte Karlovy Vary
2. TJ Spartak Čelákovice A
3. TJ Pankrác
4.
TJ Solidarita Praha

 

5. TJ Spartak Čelákovice B
6. TJ Slavoj Český Brod A
7.
NK Hloubětín
8.
SK Radotínský sportovní klub

 

***

 

8. kolo NK  Zaječov 7.9. 2014 trojice

1. SK Liapor Witte Karlovy Vary
2. TJ Pankrác A
3. TJ Spartak Čelákovice A
4.
TJ Spartak Čelákovice B

 

5. TJ Litohlavy
6. TJ Pankrác B
7.
TJ Slavoj Český Brod A
8.
TJ Solidarita Praha