Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

 

Výsledky druholigového poháru žen 2013

Pořadí

Klub

Body
1. NK Litohlavy 49
2. SK Karlovy Vary Liapor 47
3. TJ Útěchov Brno
29
4. TJ Čelákovice 14
5. NK Hloubětín
9
6. TJ Český Brod
2
7-8. NK Zaječov
1
7-8. SK Kotlářka 1


***

 

  1.kolo Hloubětín 12.5. dvojice

 

1. SK Karlovy Vary ‐ Liapor "A"
2. TJ Útěchov Brno „A“
3. NK Litohlavy "B"
4. SK Karlovy Vary Liapor "B"


5. TJ Útěchov Brno „B“
6. NK Litohlavy „A“
7.
NK Litohlavy „C“
8. NK Hloubětín
„C“

  

***

  

2. kolo Liapor Karlovy Vary 19.5. dvojice

  

1. SK Karlovy Vary Liapor "A" (Plachá, Vacková)
2. NK Litohlavy "C"
(Vrátná, Bartošová)
3. TJ Útěchov Brno "A"
(Flašarová, Fendrichová)
4. NK Hloubětín "A" 
(Perglerová, Žárová)

 

5-8. TJ Útěchov Brno "B"
5-8. SK Karlovy Vary Liapor "B"
5-8.
NK Litohlavy "B"
5-8. NK Litohlavy "A"

 

***

 

3. kolo Litohlavy 2.6. trojice

 

1. SK Karlovy Vary Liapor (Plachá, Vavřinová, Vacková, Rezková)
2. NK Litohlavy "B" (Vrátná, Vaňourková, Plzáková)
3. NK Litohlavy "A" (M. Pražská, A. Pražská, Šmírová)
4. TJ Útěchov Brno (Jílková, Kováčová, Koscelánská)

  

5-8. TJ Slavoj Český Brod
5-8. NK Zaječov

5-8. NK Hloubětín
5-8. TJ Čelákovice "B"

 

***

  

4. kolo Pankrác 9.6. singl

 

1. NK Litohlavy (Michaela Šmírová)
2. SK Karlovy Vary Liapor (Lucie Rezková)
3. NK Litohlavy (Soňa Vrátná)
4. TJ Čelákovice (Lucie Mojdlová)

  

5. TJ Útěchov Brno (Iveta Koscelanská)
6. SK Karlovy Vary Liapor
(Andrea Vavřinová)
7. NK Litohlavy
(Markéta Pražská)
8. NK Hloubětín
(Petra Procházková)

  

***

 

  5.kolo Český Brod 16.6. trojice
 

1. SK Karlovy Vary Liapor (Plachá, Vavřinová, Rezková)
2. TJ Útěchov Brno (Flašarová, Kokešová, Koscelánská)
3. NK Litohlavy "B" (Pytlíková, Vanourková, Vrátná)
4. TJ Čelákovice "B"
(Pěčková, Sládková, Komlošiová)

 

5-8. NK Hloubětín "A"
5-8. SK Kotlářka Praha
5-8.
NK Litohlavy  "A"
5-8. TJ Čelákovice "C"

  

***

  

6. kolo Útěchov Brno 23.6. dvojice

  

1. TJ Útěchov Brno "A" (Flašarová, Fendrichová)
2. NK Litohlavy  "A"
(Vrátná, Bartošová)
3. SK Karlovy Vary Liapor (Vavřinová, Vacková, Plachá)
4. NK Hloubětín "A"

 

5-8. NK Litohlavy "B"
5-8. NK Litohlavy "D"
5-8. TJ Útěchov Brno "B"
5-8. NK Hloubětín "B"

 

***

 

7. kolo Čelákovice 1.9. trojice

 

1. SK Karlovy Vary Liapor (Plachá, Vacková, Rezková)
2. NK Litohlavy "A" (Vrátná, Vaňourková, Šmírová)
3. TJ Čelákovice "B" (Komlóšiová, Mojdlová, Lžičařová)
4. TJ Čelákovice "A" (Hořejší, Kadeřábková, Pěčková)

  

5-8. TJ Slavoj Český Brod
5-8. NK Litohlavy "B"

5-8. TJ Útěchov Brno
5-8. NK Litohlavy "C"

 

***

  

8. kolo Zaječov 8.9. dvojice

 

1. SK Karlovy Vary Liapor (Vacková, Plachá, Vavřinová)
2. TJ Útěchov Brno "A" (Flašarová, Fendrichová, Koscelánská)
3. TJ Čelákovice "B" (Komlóšiová, Kolářová, Mojdlová)
4. NK Litohlavy "B" (Pražská M., Pražská A., Bartošová)

  

5. NK Litohlavy "D"
6. TJ Útěchov Brno "B"
7. NK Litohlavy  "A"

8. NK Litohlavy "C"

  

***