Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

 

Vítězem Zimního poháru ČNS žen 2010/11 se stal oddíl

TJ Útěchov Brno
(více 1.míst v jednotlivých turnajích)

***

Celkové pořadí Zimního poháru ČNS žen 2010/11

Pořadí

Klub

Body
1. TJ Útěchov Brno 26
2. TJ Slavoj Český Brod
26
3. TJ Sokol Praha-Vršovice II
16
4. TJ Sokol Břve
5
5. TJ Lokomotiva Nymburk
2

 

***

 

  1.kolo Český Brod 19.12.2010

 

1. TJ Útěchov Brno „A" (Peruňská, Malátová, Peloušková)
2. TJ Slavoj Český Brod „A"
(Vokáčová, Majerová, Červenková,Tymichová)
3. TJ Sokol Praha - Vršovice II
(Tejkalová, Vrtišková, Žemlová)
4. TJ Slavoj Český Brod „B"
(Fischerová, Moglichová, Chuchlová, Svobodová)


5-8. TJ Útěchov Brno „B" (Petříčková, Kováčová, Chladilová)
5-8. TJ Slavoj Český Brod „D"
5-8. TJ Sokol Břve „A"

5-8. TJ Sokol Břve „B"

  

***

  

2.kolo Mantila cup Brno 15.1.2011

  

1. TJ Slavoj Český Brod (Moglichová, Chuchlová, Svobodová)
2. TJ Slavoj Český Brod
(Fischerová, Vokáčová, Blažková)
3. TJ Sokol Praha-Vršovice II (Tejkalová, Žemlová, Lošťáková ml.)
4. TJ Útěchov Brno „A" (Peruňská, Malátová, Peloušková)

 

5. TJ Útěchov Brno „B" (Plachá, Hanáková, Schützová)
6. TJ Útěchov Brno „C"
(Kováčová, Hlaváčová, Petříčková)
7. NK Trebišov

8. TJ Útěchov Brno „D"(Flašarová, Jílková, Ilášová)

 

***

 

3.kolo Pankrác 5.2.2011

 

1. TJ Útěchov Brno „A“  (Malátová, Plachá,Hanáková)
2. TJ Slavoj Český Brod „B“ (Cibulková, Blažková, Tymichová)
3. TJ Sokol Praha-Vršovice II "A" (Vrtíšková,Tejkalová, Zátková)
4. TJ Sokol Praha-Vršovice II "B" (Řezáčová,  Žemlová, Irena Lošťáková)

  

5. TJ Slavoj Český Brod „A“
6.
TJ Lokomotiva Nymburk "A"
7. TJ Sokol Břve "C"
8. TJ Lokomotiva Nymburk "B"

 

***

  

4.kolo Velká cena ČEZ Louny 6.3.2011

 

1. TJ Útěchov Brno „A“  (Malátová, Plachá,Hanáková)
2. TJ Sokol Praha-Vršovice II "A"
(Vrtišková, Tejkalová, Lošťáková ml.)
3. TJ Slavoj Český Brod „B“
(Vokáčová, Fischerová, Chuchlová)

4. TJ Útěchov Brno „B“  (Schützová, Peloušková, Ilášová)

 

5. TJ Sokol Břve "B"
6. TJ Sokol Břve "C"
7. TJ Sokol Praha-Vršovice II "B"

8. TJ Slavoj Český Brod „A“

 

***