Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Celkové pořadí druholigového poháru žen 2015

Náš oddíl se bohužel zúčastnil jen jednoho z 9. turnajů (pro velkou marodku)

Pořadí

Klub

Body
1. SK Karlovy Vary Liapor 45
2. TJ Spartak Čelákovice 37
3. TJ Pankrác 31
4. TJ Slavoj Český Brod 19
5. TJ Litohlavy 17
6. TJ Solidarita Praha 8
7. TJ Útěchov Brno 4
8. Stop Zevling 2
9. SK Radotín 1
10. NK Zaječov 0

 

*** 

 

 1. kolo SK  Liapor Witte Karlovy Vary 17.5. 2015 dvojice

1. SK Liapor Witte Karlovy Vary "B"    6 bodů
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary "A"    4 body
3. TJ Dvory Karlovy Vary "A"    nehodnoceno
4. TJ Spartak Čelákovice "A"    2 body

 

5.-8. TJ Spartak Čelákovice "B"    1 bod
5.-8. TJ Pankrác "C"    1 bod
5.-8. TJ Pankrác "A"    1 bod
5.-8. TJ Sokol Horažďovice    nehodnoceno

 

***

 

2. kolo NK Hloubětín 24.5. 2015 dvojice

1. SK Liapor Witte Karlovy Vary "A" (Plachá, Vacková)    6 bodů
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary "B" (Rezková, Vavřinová)    4 body
3. TJ Spartak Čelákovice
"A" (Lžičařová, Komlóšiová)    3 body
4. TJ Spartak Čelákovice "B" (Čapková, Hořejší)    2 body

 

5.-8. Stop Zevling "A"    1 bod
5.-8. TJ Pankrác "C"   1 bod
5.-8. Stop Zevling "B"   1 bod
5.-8. TJ Sokol Horažďovice
   nehodnoceno

 

***

 

3. kolo TJ Pankrác 31.5. 2015 singl

1. TJ Litohlavy (Mužíková Lucie)    6 bodů
2. TJ Slavoj Český Brod (Kudrnáčová Eva)    4 body
3. TJ Pankrác
(Rosenbergová Eva)    3 body
4. TJ Pankrác (Límová Lucie)    2 body

 

5.-8. TJ Spartak Čelákovice    1 bod
5.-8. TJ Spartak Čelákovice   1 bod
5.-8. TJ Slavoj Český Brod   1 bod
5.-8. TJ Litohlavy    1 bod

 

***

 

4. kolo NK TJ Litohlavy 14.6. 2015 trojice

1. SK Liapor Witte Karlovy Vary (Plachá, Rezková, Vavřinová)    6 bodů
2. TJ Pankrác "B" (Límová, Řeháčková, Březinová, Pastuchová)    4 body
3. TJ Spartak Čelákovice
"A" (Hořejší, Lžičařová, Komlóšiová)    3 body
4. TJ Pankrác "A" (Aberle, Severínová, Hošťalková)    2 body

 

5. TJ Solidarita Praha    1 bod
6. TJ Litohlavy   1 bod
7. TJ Spartak Čelákovice "B"   1 bod
8. SK Radotín mix sestava
   nehodnoceno

 

*** 

 

5. kolo TJ  Solidarita Praha 21.6. 2015 dvojice

1. TJ Spartak Čelákovice "A" (Lžičařová, Komlóšiová)    6 bodů
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary "A" (Plachá, Vacková)    4 body
3. SK Liapor Witte Karlovy Vary "B" (Rezková, Vavřinová)
   3 body
4. TJ Pankrác "B" (Aberle, Hošťálková)    2 body

 

5.-8. TJ Slavoj Český Brod "A"    1 bod
5.-8. TJ Slavoj Český Brod "B"   1 bod
5.-8. TJ Solidarita Praha "A"   1 bod
5.-8. TJ Solidarita Praha "B"
   1 bod

 

***

 

6. kolo TJ  Útěchov Brno 28.6. 2015 dvojice

1. TJ Litohlavy (Mužíková, Michálková)    6 bodů
2. TJ Pankrác
"A" (Aberle, Hošťálková)    4 body
3. TJ Útěchov Brno "A" (Flašarová, Kokešová)    3 body
4. TJ Slavoj Český Brod "A" (Bártová, Kudrnáčová)    2 body

 

5.-8. TJ Slavoj Český Brod "A"    1 bod
5.-8. TJ Útěchov Brno "B"   1 bod
5.-8. TJ Pankrác "C"  
1 bod
5.-8. TJ Pankrác "B"    1 bod

 

***

 

7. kolo NK  Zaječov 30.8. 2015 trojice

1. SK Liapor Witte Karlovy Vary
2. TJ Pankrác
3. TJ Solidarita Praha
4. TJ Spartak Čelákovice

 

5. TJ Pankrác
6. TJ Litohlavy
7. TJ Slavoj Český Brod
8. SK Radotín

 

***

 

8. kolo TJ Spartak Čelákovice 6.9. 2015 trojice

1. SK Liapor Witte Karlovy Vary
2. TJ Spartak Čelákovice
3. TJ Slavoj Český Brod
4. TJ Spartak Čelákovice

 

5. TJ Litohlavy
6. TJ Pankrác
7. TJ Pankrác

8. SK Radotín

 

*** 

 

9.kolo TJ  Slavoj Český Brod 13.9. 2015 trojice 

1. TJ Spartak Čelákovice
2. TJ Slavoj Český Brod
3. TJ Spartak Čelákovice
4. TJ Solidarita Praha

 

5. TJ Pankrác
6. TJ Pankrác
7.
TJ Slavoj Český Brod
8.
TJ Litohlavy

***