Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

 

Výsledky druholigového poháru žen 2012

Pořadí

Klub

Body
1. TJ Útěchov Brno 35
2-3. NO Pavlovsko
30
2-3. SK Liapor Karlovy Vary
30
4. TJ Slavoj Český Brod
7
5. NK Zaječov
4
6. NK Hloubětín 2

 

***

 

  1.kolo Pavlovsko 13.5.2012 trojice

 

1. TJ Útěchov Brno „A“
2. NO Pavlovsko "A"
3. SK Karlovy Vary Liapor "A"
4. TJ Útěchov Brno „B“


5. Slavoj Český Brod „B“
6. NK Zaječov "A"
7.
NO Pavlovsko "B"
8. Slavoj Český Brod "A"

  

***

  

2. kolo SK Karlovy Vary Doubí 20.5.2012 dvojice

  

1. SK Karlovy Vary Liapor "A" (Rezková, Vavřinová)
2. TJ Útěchov Brno „B“ (Kleinerová, Víšková)
3. TJ Útěchov Brno "A"
(Matoušová, Fendrichová)
4. SK Andělská Hora "A"
(Vejdovská, Rendlová) DNQ

 

5-8. Slavoj Český Brod "A"
5-8. NO Pavlovsko "A"
5-8.
NO Pavlovsko "B"
5-8. NK Zaječov "A"

 

***

 

3. kolo NK Zaječov 3.6.2012 trojice

 

1. TJ Útěchov Brno „A“ (Matoušová, Víšková, Flašarová)
2. SK Karlovy Vary Liapor "A" (Rezková, Vavřinová, Vacková)
3. NO Pavlovsko "A" (M. Pražská, Šmírová, Pytlíková)
4. NO Pavlovsko "B" (Plzáková, A. Pražská, Vaňourková)

  

5-8. NK Hloubětín
5-8. Slavoj Český Brod "A"

5-8. NK Zaječov "A"
5-8. NK Zaječov "B"

 

***

  

4. kolo Pankrác 10.6.2012 singl

 

1. NO Pavlovsko (Veronika Pytlíková)
2. SK Karlovy Vary Liapor (Lucie Rezková)
3. NO Pavlovsko (Michaela Šmírová)
4. TJ Útěchov Brno (Soňa Kleinerová)

  

5. TJ Pankrác (Denisa Štenglová)
6. SK Karlovy Vary Liapor
(Andrea Vavřinová)
7. TJ Pankrác
(Ivana Petrásová)
8. NO Pavlovsko
(Markéta Pražská)

  

***

 

  5.kolo Český Brod 17.6. 2012 trojice
 

1. SK Karlovy Vary Liapor "A" (Rezková, Vavřinová, Vacková)
2. TJ Útěchov Brno „A“ (Kleinerová, Flašarová, Víšková)
3. NO Pavlovsko "A" (Pražská M, Pytlíková, Šmírová)
4. NO Pavlovsko "B"
(Plzáková, Vaňourková, Pražská A.)

 

5-8. Slavoj Český Brod "A"
5-8. Slavoj Český Brod "B"
5-8. TJ Útěchov Brno „B“
5-8. NK Hloubětín

  

***

  

6. kolo Útěchov Brno 24.6.2012 dvojice

  

1. SK Karlovy Vary ‐ Liapor "A" (Vavřinová, Rezková)
2. TJ Útěchov Brno „E“ (Flašarová, Jílková, Barašová)
3. NO Pavlovsko "A" (Pytlíková, M. Pražská)
4. NK Karlovy Vary
(Vacková, Rendlová) DNQ

 

5-8. TJ Útěchov Brno „B“
5-8. TJ Útěchov Brno „A“
5-8. TJ Útěchov Brno "C"

5-8. TJ Slavoj Český Brod "B"

 

***